Żawakol - Transport, Spedycja Żawakol - Transport, Spedycja
Żawakol - Transport, Spedycja Żawakol - Transport, Spedycja

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

„Żawakol” to doświadczenie, konkurencyjność, odpowiedzialność. To także tradycja wynikająca z faktu, że jesteśmy firmą rodzinną, więc liczy się dla nas nie tylko zysk, ale przede wszystkim jakość świadczonych usług, lojalność i dobre relacje z klientem.

Budujemy swoją markę od ponad 20 lat! Działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku i od tego momentu jesteśmy nieprzerwanie obecni na rynku zarówno polskim, jak i międzynarodowym. Początki to współpraca z czeskim zakładem produkcji żelatyny, która zapewniała nam ciągłość zleceń. Po jej zakończeniu Andrzej Żabka zdecydował się rozbudować firmę, wykorzystując zdobyte doświadczenie oraz możliwości, jakie dawał prężnie rozwijający się wówczas rynek transportowy. Dziś drogi z Gąbina/Płocka wiodą nie tylko na południe, ale we wszystkich kierunkach. Najczęściej można nas spotkać na trasach w Austrii, Francji, Holandii, Finlandii i Włoszech.

Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb rynku i wymagań klientów. Wysokie standardy prowadzonej przez nas działalności w 2009 roku zostały nagrodzone Certyfikatem Rzetelna Firma, tym samy dołączyliśmy do elitarnego grona firm cieszących się szczególnym zaufaniem kontrahentów.

Atutem firmy „Żawakol” są między innymi ludzie. Atrakcyjna marka, którą zdążyliśmy wypracować, przyciąga kompetentne kadry. Większość naszych kierowców zatrudnionych jest w firmie od lat. Ci, którzy nie pracują z nami od początku, także mają wieloletnie doświadczenie w przewozie towarów na drogach krajowych i międzynarodowych. Wszyscy kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia (w tym do przewozu materiałów niebezpiecznych ADR).

Ciągła zmiana jest stałym elementem współczesnej gospodarki. Firma „Żawakol” jest w pełni gotowa na wyzwania rynku. W swojej działalności uwzględniamy potrzeby i oczekiwania klientów.

Przemawia za nami uczciwość, konkurencyjność, bezpieczeństwo.

Zapraszamy do współpracy!

Galeria zdjęć

Szybki kontakt

Zakład Produkcyjno Handlowy Usługi Transportowe “ŻAWAKOL”
Export - Import Andrzej Żabka
09-530 Gąbin, ul. Wspólna 12,
tel.: (24) 26 26 559
e-mail: biuro@zawakol.pl

Transport Krajowy i Międzynarodowy, Spedycja
tel.: (24) 26 26 559 (fax wew. 22)
Jakub Bardian
tel.: (+48) 795 525 309
e-mail: j.bardian@zawakol.pl
Michał Nowicki
tel.: (+48) 691 570 931
e-mail: m.nowicki@zawakol.pl
Joanna Zielak
tel.: (+48) 693 291 120
e-mail: j.zielak@zawakol.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © ŻAWAKOL - Transport, spedycja | Polityka prywatności | Projekt i wykonanie: Hedea.pl